Sagarmatha Seeds

Blueberry Bud Regulérní

  • Fotoperioda
  • Nízký, Střední výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Šlechtění Blueberry Bud byla dlouhá a trnitá cesta, ale konečně je tu!! Blueberry Bud, byl geneticky vypěstován DjShortem a poté izolován Sagarmathou. Je skvělým příkladem řemeslného zpracování konopí v celé své kráse. Vyznačuje se bohatou (přesto výraznou) borůvkovou vůní, chutí a barvou a je odrůdou bezvadné kvality.

Kmen je jeden z nejnovějších a nejchutnějších výtvorů Sagarmatha Seeds Blueberry Bud je nyní k dispozici ve feminizované podobě. Po dlouhém a namáhavém procesu dokázala Sagarmatha konečně sestavit ideální vůni, chuť a barvu nezbytnou k tomu, aby se z Blueberry Bud stala speciální odrůda, jakou je dnes.

Tato aromatická bomba je odrůda, která vás nejen fascinuje, ale také ohromí svou elegantní přítomností, bohatou vůní a nádhernou výškou. Možná není největší z účinkujících, ale je klenotem borůvkových odrůd – ten, který si praví znalci konopí nebudou chtít nechat ujít. Rostlina je kombinací indica/sativa, která se hodí jak pro pěstování uvnitř, tak i venku.

Blueberry Bud, vynikající doplněk každého marihuanového menu, přináší na stůl spoustu bohaté, autentické a bobulovité chuti. Jakmile ji vyzvednete, nebudete ji chtít odložit. Pokud jde o kouření této „borůvkové krásky“, můžete očekávat, že vám bude věnován plodný zážitek. Perfektní kmen pro sdílení s přáteli nebo prostě odpočinek po náročném pracovním dni.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Blueberry
Výnos
Nízký, Střední