Sagarmatha Seeds

BubbleBerry Regulérní

  • Fotoperioda
  • Nízký, Střední výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

BubbleBerry je feminizovaná odrůda od semenné banky Sagarmatha vyniká chutí s nádechem borůvek, čímž tato odrůda potěší nejen chuťové buňky. Jedná se o novou odrůdu, která byla vybrána ze skupiny nejvíce  vonících, nejproduktivnějších a odrůd s největší produkcí pryskyřice od Sagarmathy. Jedná se o křížence odrůd Blueberry a Bubble Gum.

Tato dominantní indika má průměrnou dobu květu mezi 9-10 týdny. Uvnitř dosahuje výšky okolo jednoho metru. Během pozdní doby květu je rostlina zcela pokryta pryskyřičnými krystaly, takže vypadá jako by byla pokryta sněhem.

Double BubbleBerry je silně ovlivněna odrůdou Blueberry. Tento klenot mezi Berry odrůdami oslňuje svými hustými květy, rychlým růstem a pozoruhodnou odolností. Kromě těchto vlastností se Double Bubble Berry může pochlubit také vábivou vůní a přepychovou chutí, takže určitě vykouzlí úsměv i na těch nejtvrdších tvářích kritiků.

Bubbleberry je doposud jednou z nejuspokojivějších odrůd Sagarmathy a stává se téměř legendární odrůdou v pěstírnách a mezi znalci konopí.  Kmen byl původně vytvořen v roce 1996, jedná se o dokonalý hybrid, který kombinuje všechny jemné vlastnosti oceněných rodičů, stále známé kmeny Bubblegum a Blueberry. V letech 1998-1999 získala tato svůdná dáma prestižní ocenění San Francisco Bay Area Growers. Sagarmatha uznává, že při jejím vítězství sehrály roli také odborné znalosti a pečlivost jednotlivých pěstitelů, za což jim patří veliký dík. Tato robustní rostlina produkuje větší palice s větší silou a chutí než původní Bubblegum nebo Blueberry. Bubbleberry je velmi odolný a odolný proti roztočům.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Bubblegum x Blueberry
Výnos
Nízký, Střední