• Indica-XXL

Sagarmatha Seeds

Indica XXL Feminizovaná

700  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Nízký, Střední

Byly zkříženy dva z nejsilnějších indika kmenů, aby vytvořily tuto nejnovější feminizaci. Pevná, kamenitá, těžká a tvrdá, tato dívka je skvělým příkladem toho, jak by měla fungovat indika. Silná vůně a spousta třpytivých trichromů pokrývají květiny se skloněnou hlavou, prohýbající se pod svou těžkou váhou. 

Jedná se o takřka čistou indiku s euforickým účinkem. Je k dostání pouze ve feminizované verzi, a ačkoli je to jeden z nejvýnosnějšíš modelů v naší nabídce, nic přitom neztrácí na kvalitě. Struktura rostliny je typicky indiková – neroste příliš do výšky.

Má dobré výsledky jak při pěstování v síti (metodou SOG), tak při pěstování jediné větší kytky. Za příznivých okolností (tedy v mírném podnebném pásmu) se jí daří i venku, kde je velkým plusem její brzký výkvět. Doba květu se pohybuje mezi 50-55 dny. Uvnitř dorůstá výšky 50-75 cm, přičemž dosahuje výnostu přibližně 300 gramů / m² (sušené).

Jedná se o kvalitní, těžkou a nádhernou odrůdu, přesně takovou jaká by měla Indica být. Má nezaměnitelnou těžkou vůni a palice pokryté velkým množstvím třpytivých trichomů. Indica XXL Vám přinese pocit úlevy po těžkém dni.