Sagarmatha Seeds

Northern Lights Regulérní

  • Fotoperioda
  • Nízký, Střední výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování pouze vevnitř
1 520 Kč

Skladem

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Ve chvíli, kdy jste si mysleli, že se rodina NL nemůže zlepšit, Sagarmatha vydává Northern Lights # 9. Tato v mnohých ohledech vylepšená vnitřní verze je ještě lepší než originál. Northern Lights # 9 produkuje sotva znatelný zápach.

Tento kultivar je elegantní a přináší solidní, fyzicky ukamenované a vizionářské zážitky. Northern Lights 9 pochází z genetiky NL # 5, které jsou dobře známé spotřebitelům konopí po celém světě. Afghánská genetika je neodmyslitelnou součástí této odrůdy, indické vibrace staré školy jsou téměř skutečné. Všechny odrůdy NL jsou známé svými chill-out efekty.

Je to nízké, podsadité konopné semeno s genetikou Indica a Sativa . Uvnitř rostlina dorůstá do 75 cm. Výnosy jsou však velké. Období květu trvá přibližně 55 dní, což se dokonale hodí pěstitelům v severním podnebí, kde zimní mráz přichází brzy. Když už mluvíme o mrazu, jakmile pupeny plně dozrají, budou mít nugety lesklý a mrazivý vzhled, který potěší zrakové smysly. Terpeny vyzařují citronovou a zemitou vůni.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Nízký, Střední