Sagarmatha Seeds

Western Winds / Kali Mist Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Pěstování

Popis produktu

Western Winds / Kali Mist od Sagamartha Seeds, je oceněným kmenem Cannabis Cup v letech 1995 a 2000.

Western Winds / Kali Mist má stále vyhrazenou skupinu oblíbenců této odrůdy. Což je zapřičiněno z velké části (ne-li úplně) jeho charakteristickými vlastnostmi. Má zemitý a dřevitý základ s citrusovými vrchními tóny. Zajímavé je, že vůně je ve skutečnosti teplá a kořeněná, což není přesně to, co byste očekávali vzhledem k chuti.

Western Wind/Kali Mist venku dorůstá gigantických rozměrů. Doba kvetení je zdlouhavější, za což vás odmění velkou produkcí.

Genetika Kali Mist se již dávno ztratila v mlze času, i když je to zjevně dominantní Sativa (velmi). Hladiny THC byly naměřeny na přibližně 15% s nízkým CBD. To je dostatečné pro poskytnutí slušné úlevy od bolesti a pro pomoc při stavech, jako je úzkost. Ve skutečnosti mohou být lékařské výhody Western Winds / Kali Mist dalším důležitým důvodem, proč tento kmen zůstal natolik populární. První klíčovou výhodou Kali Mist je pověst, že poskytuje velmi čisté, svěží a kreativní účinky, které dodávájí energii mysli i tělu. Druhým je to, že Kali Mist je obzvláště vysoce považována za vysoce účinnou při léčbě bolesti.

 

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední, Vysoký