Sagarmatha Seeds

Western Winds Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Western Winds od semenné banky Sagamartha Seeds je popisována jako skvělá vnitřní sativa, kterou lze s trochou práce a prořezávání pěstovat s vysokými výnosy i  uvnitř. Produkce pupenů začíná a pokračuje ve tvorbě po dobu 70-75 dnů ve skutečném sativovém stylu. Doba zrání je docela krátká pro sativu. Pohybuje se mezi 10-11 týdny. Možná budete muset proříznout vrcholy tohoto marihuanového obra v prvních 4 týdnech, protože Western Winds chce růst, pokud to bude možné. Může dosáhnout výšky mezi 2 – 2,5 metrů.

Pupeny jsou tak těžké, že mnohdy mohou vyžadovat dodatečnou podporu větví, aby se předešlo jejich zlomení. Hmotnost konečné sušené produkce je při pěstování v interiéru až 350 gr/m². Můžete být příjemně překvapeni, že tento zjevně západní produkt produkuje jedinečnou vůni orientálního oparu. Ať už kouříte ráno nebo večer, zážitek je vždy obohacující a příjemný.

Western Winds je také laureátem ceny Cannabis Cup. Western Winds byl pro Sagarmathu použit v několika šlechtitelských kombinacích a vytvořil mnoho odrůd šampionů. Oblíbený mezi Rastasy, kteří si přejí bzučet vysokou energií. Velká část zaměstnanců Sagarmathy uvádí, že Western Winds je jejich volbou. Efekt je v hlavě – prudce stoupá po mozku, oblíbený pro ty, kteří chtějí mít energii. Fantastický pro konverzaci nebo romantiku díky svým relaxačním a osvěžujícím vlastnostem. Vítěz třetího místa na Cannabis Cup 1999 .

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední