• western winds sagamartha

Sagarmatha Seeds

Western Winds Regulérní

1 352  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední

Western Winds od semenné banky Sagamartha Seeds je popisována jako skvělá vnitřní sativa, kterou lze s trochou práce a prořezávání pěstovat s vysokými výnosy i  uvnitř. Produkce pupenů začíná a pokračuje ve tvorbě po dobu 70-75 dnů ve skutečném sativovém stylu. Doba zrání je docela krátká pro sativu. Pohybuje se mezi 10-11 týdny. Možná budete muset proříznout vrcholy tohoto marihuanového obra v prvních 4 týdnech, protože Western Winds chce růst, pokud to bude možné. Může dosáhnout výšky mezi 2 – 2,5 metrů.

Pupeny jsou tak těžké, že mnohdy mohou vyžadovat dodatečnou podporu větví, aby se předešlo jejich zlomení. Hmotnost konečné sušené produkce je při pěstování v interiéru až 350 gr/m². Můžete být příjemně překvapeni, že tento zjevně západní produkt produkuje jedinečnou vůni orientálního oparu. Ať už kouříte ráno nebo večer, zážitek je vždy obohacující a příjemný.

Western Winds je také laureátem ceny Cannabis Cup. Western Winds byl pro Sagarmathu použit v několika šlechtitelských kombinacích a vytvořil mnoho odrůd šampionů. Oblíbený mezi Rastasy, kteří si přejí bzučet vysokou energií. Velká část zaměstnanců Sagarmathy uvádí, že Western Winds je jejich volbou. Efekt je v hlavě – prudce stoupá po mozku, oblíbený pro ty, kteří chtějí mít energii. Fantastický pro konverzaci nebo romantiku díky svým relaxačním a osvěžujícím vlastnostem. Vítěz třetího místa na Cannabis Cup 1999 .