Seedsman

Fuel D.OG Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Fuel D.OG Feminizovaná je výsledkem křížení dvou renomovaných a velmi populárních amerických kmenů, jmenovitě Chemdog (Sour Diesel x OG Kush) a Fuel OG (Diesel x HeadBand).

Fuel D.OG Feminizovaná je 70% Sativa a 30% Indica. Má velmi dobrý potenciál výnosu v interiéru i exteriéru. Tento kmen staví na odkazu Chemdog tím, že je mnohem robustnější, má mnohem intenzivnější chuťový profil. Také vyvíjí větší kalichovou strukturu než Chemdog. Jeho robustnost je doložena mnohem silnějším hlavním stonkem, který je dostatečně silný, aby nevyžadoval žádnou podporu během pozdější fáze květu. Hlavní stonek obklopují velké pupeny ve tvaru kopí. Venku vede kultivace k rostlinám, které mohou dorůst až 350 cm. Vnitřní doba květu trvá 65 – 70 dní s velkorysým množstvím pryskyřice, které je již jasně patrné ve vyvíjejících se pupenech během třetího týdne kvetení. Výšku lze regulovat v interiéru přepnutím na kvetení, jakmile jsou rostliny usazeny, a také pomocí metody SCRoG. Venku se sklizeň předpokládá počátkem října. Velké trichomy, koncentrace terpenů a naprostá kvalita jeho pryskyřice přispívají k tomu, že se jedná o velmi dobrý kmen pro výrobce extraktů / koncentrátů. Fuel D.OG má intenzivnější příchuť OG Kush než jeho nadřazený produkt Chemdog, který odhaluje výraznou naftu s citronovou vůní citronu a grapefruitu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno