• Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná
  • strawberry-cheesecake-auto_1_
  • Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná
  • Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná
  • Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná
  • Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná

Seedsman

Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná

325 1 410  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Strawberry Banana Auto x Cheese Auto
Výnos
Vysoký

Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Strawberry Banana Auto s Cheese Auto. Jedná se o Indica dominantní kmen, který roste do středně velkých, podsaditých rostlin, vícevětých a produkujících spoustu hustých a vysoce pryskyřičných pupenů.

Strawberry Cheesecake Auto Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. V interiéru dorůstají rostliny výšky 140 cm, venku mohou být o něco vyšší. Životní cyklus tohoto kmene trvá 70 – 80 dní. Krátký životní cyklus těchto rostlin znamená, že dospějí venku i v chladnějších létech severní Evropy. V teplejších klimatických oblastech by venkovní pěstitelé měli být schopni pěstovat dvě plodiny za vegetační období. Pěstitelům se doporučuje sledovat vlhkost, ať už rostou uvnitř nebo venku, protože se jedná o odrůdu, která nemá vysokou úroveň odolnosti vůči vlhkosti. Jeho hustota může snadno podlehnout napadení plísní. Strawberry Cheesecake Auto nabízí výraznou chuť štiplavého Skunku spolu s několika sladkými, ovocnými tóny, které zahrnují citron. 

Více informací o této mimořádné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.