• Banana Kush Cake Auto Feminizovaná

Sensi Seeds

Mexican Sativa Feminizovaná

425 995  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Oaxacan x (Oaxacan x Durban x Pakistani Hash Plant)
Výnos
Střední

Mexican Sativa Feminizovaná konopná semena Sensi Seeds. Vysoce výnosná odrůda s genotypem Sativa. Je snadno pěstitelná venku a to i chladném podnebí. Je to silná rostlina, s působivou výškou a elegantně protáhlými palicemi. Výhody, že může růst i v chladném podnebí pěstitelé docílili tak, že originál nakřížili s robustní africkou Sativou Durban. Velmi zajímavou vlastností je, že rostlina je Sativa – má dlouhé, štíhlé palice a na druhou stranu zde můžete vidět i vlastnost Indica. Touto vlastností je tvar vánočního stromečku. Palice jsou velmi odolné proti plísním. V mírných nebo v teplých podnebných podmínkách může rostlina dosáhnout výšky až 200cm. V interiéru můžete výšku korigovat snížením vegetačního období.

Chuť je vzrušující. Lze cítit santálové dřevo, květiny a borovici. Během kvetení rostlina jemně voní. Účinek je silně euforický, doprovází jej nadměrný smích. Efekt trvá dlouho.

Tato Sativa je skvělá jak pro nováčky, tak zkušené pěstitelé. Skvělá cenová dostupnost.

Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět. Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.