• Michka Regulérní

Sensi Seeds

Michka Regulérní

1 290  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Unknown
Výnos
Střední

Michka Regulérní je Sativa dominantní odrůda konopí pojmenovaná po francouzské spisovatelce a propagátorce konopí Michce Seeliger-Chatelain. Tato odrůda je vysoká, vrbovitá a poměrně dlouho kvetoucí. Vyzařuje lákavou citrusovou vůni.

Michka Regulérní je rostlina, která se nejvíce hodí pro venkovní pěstování ve středomořských a tropických klimatických pásmech. Pěstování v interiéru je rovněž vhodné, i když předchozí zkušenosti s pěstováním vysokých Sativ se vyplatí. Vegetativní růst je bujný a pěstitelé v interiéru budou potřebovat dostatek prostoru, pokud nebudou používat SCRoG zařízení, aby mohli kontrolovat výšku. Další alternativou je Super – cropping, aby se omezil sklon rostlin dosahovat až ke stropu. Vývoj bočních větví je malý. Vnitřní doba květu trvá 70 až 85 dní, přičemž venkovní pěstování vyžaduje dlouhé léto a teplé podmínky od začátku do poloviny podzimu.

Struktura světle zelených poupat je volná, se spirálovitými, popcornovitými útvary, které umožňují dobrou cirkulaci vzduchu. V době zralosti může být hlavní stonek zcela pokrytý pupeny. Výnosy se pohybují ve středním pásmu, ale jsou velmi kvalitní. U této odrůdy převládá vůně a chuť citrusů, ale je v ní patrná i určitá sladkost.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.