• Biddy Early Feminizovaná
  • biddy-early-fem-2

Serious Seeds

Biddy Early Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Early Skunk x Warlock
Výnos
Vysoký

Biddy Early Feminizovaná konopná semena Serious Seeds. Odrůda s jedinečnými a vynikajícími vlastnostmi. Velmi oblíbená odrůda, kterou pěstitelé milují. Skvělá outdoor odrůda, která v běžné sezóně může dosáhnout výšky 200 cm. Rostlina je odolná proti plísním. Při nízkých teplotách má rostlina fialové a červené odstíny. Možno také vnitřní pěstování, ale není tak jednoduché, jako pěstění ve venkovních podmínkách. Příjemná a silná chuť.

Společnost Serious Seeds s hrdostí oznamuje, že do své nabídky zařadila 5 nových odrůd, které původně vyvinula a prodává společnost Magus Genetics.

Sortiment této malé holandské semenářské společnosti skvěle zapadá do nabídky Serious Seeds. Stejně jako Serious Seeds i Magus vyprodukoval pouze několik semen s jedinečnými a vynikajícími vlastnostmi, protože díky své vynikající kvalitě získaly několik ocenění a hlavně jsou velmi oblíbené lidmi, kteří je vyzkoušeli.

Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.

Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.