Serious Seeds

Strawberry AKeil Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Strawberry AKeil Feminizovaná je z větší části Sativa kmen. Mrazivé, trichomy pokryté pupeny s intenzivním jahodovým aroma a silným účinkem byly naším cílem při šlechtění této jedinečné odrůdy. Spojili jsme se s Kingem Keilem, německým hiphopovým umělcem a znalcem konopí, který hledal speciální odrůdu hodnou toho, aby jí propůjčil své jméno. Během vývoje této odrůdy ochutnal několik fenotypů a byl okamžitě přesvědčen, že tento nový kříženec bude SMASH-HIT.

Kombinaci mateřské (AK-47) a otcovské rostliny (Bubble Gum) jsme ladili, dokud jsme nebyli spokojeni, a nyní je připravena k prvnímu vydání v limitované edici: Strawberry-AKeil.

Strawberry AKeil Feminizovaná kombinuje mrazivost a účinek AK-47 s lahodnou jahodovou vůní a chutí Bubble Gum. Roste středně vysoko s množstvím poupat a šíleným množstvím trichomů a během kvetení voní po čerstvých jahodách. Ovocné terpeny ovládnou každou pěstební místnost, ve které se nacházejí, a naplní ji ohromně silným ovocným aroma.

Více informací o této skvělé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
AK-47 x Bubble Gum
Výnos
Vysoký