Serious Seeds

White Russian #1 Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

White Russian #1 Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen. Tento popis vám skutečně napoví, co můžete očekávat, pokud budete tato semena pěstovat. Přestože tato samonakvétací odrůda ještě není skutečně dokonalá, kvalita výsledného produktu vás může překvapit.

Standardem je poměrně rovnoměrná konečná výška 70 až 90 cm, ale faktory, jako je síla světla, které rostlina dostává, nebo pěstování v malých květináčích, mohou výšku hodně ovlivnit. Doporučujeme začít pěstovat přímo ve velkém květináči a NE přesazovat samonakvétací rostliny několikrát jako u běžných nebo feminizovaných semen.

White Russian #1 Auto Feminizovaná není doposud 100% uniformní. Čím více světla během svého životního cyklu dostanou, tím lepší bude konečný výsledek. Všechny rostliny budou krásně pokryté silnou vrstvou trichomů. Většina rostlin dokončí růst mezi 70 – 75 dny, zatímco některé mohou potřebovat o něco déle, až 80 dní.

Při pěstování venku během dlouhotrvajících období nepříznivého počasí jsme pozorovali, že se na listech rostlin mohou objevit skvrny po moučnaté plísni, když jsou téměř hotové. To může nakonec vést k hnilobě poupat, zejména pokud se udržují vlhké podmínky. Doporučujeme je proto za deštivých podmínek denně kontrolovat. Pokud se za nepříznivého počasí blíží čas sklizně; zkontrolujte, zda se neobjevují příznaky plísně, a rostliny raději seřízněte dříve než později.

Doufáme, že tuto odrůdu časem ještě vylepšíme, ale chuť a síla odrůdy White Russian #1 Auto je natolik uspokojivá, že jsme se rozhodli zařadit ji do nabídky Serious. Doufáme, že se časem stane další Serious klasikou v naší nabídce.

Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.

Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
White Russian x Ruderalis
Výnos
Neuvedeno