• Black Lebanon Feminizovaná
  • black-lebanon-2
  • Black Lebanon Feminizovaná
  • Black Lebanon Feminizovaná

Super Sativa Seed Club

Black Lebanon Feminizovaná

770 1 790  vč. DPH

Black Lebanon je feminizovaný, indika-dominantní a vysoce výnosný kmen semen konopí. Byla vyvinuta z kmene hašiše černého Libanonu.

3
8
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 8
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8-9 týdnů
Obsah THC
20%+
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Black Lebanon x Blackberry
Výnos
Střední, Vysoký

Black Lebanon je feminizovaný, indika-dominantní a vysoce výnosný kmen semen konopí. Tato verze byla vyvinuta z původního kmene hašiše Black Lebanon, který převládal na počátku 80. let a byla stabilizována křížením se samcem Blackberry.

Aby se dosáhlo stabilního kmene co nejblíže původnímu, byli jako šlechtitelská linie pro produkci semen vybráni ti potomci, kteří se nejvíce podobali původnímu Black Lebanon z hlediska potence, chuti, účinku a výnosu.

Rostliny jsou poměrně podsadité, dorůstají do výšky mezi 80 – 150 cm a budou tmavě zelené s většinou fialovými a černými barvami až do dospělosti. Tento kmen odolává stresu v horkých a suchých podmínkách. Pokrytí trichomem a produkce pryskyřice je velmi vysoká, jak se na „hašovačku“ sluší.

Vnitřní kvetení trvá 60 – 65 dní s možnými výnosy až 500 g/m². Venku budou sklizně severní polokoule připraveny někdy v polovině října.

Chuť je trochu ovocnější než původní, zemitá/hash Black Leb. a účinek je silný, omamný a relaxační.