• Friesland Regulérní

Super Sativa Seed Club

Friesland Regulérní

2 945  vč. DPH

Friesland je běžný kmen konopí (tj. nefeminizovaný), což je old-school Kush aklimatizovaný na chladné, vlhké klima Fríska.

Počet semen v balení: 12

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Friesland Indica x K-Dank
Výnos
Vysoký

Friesland je běžný kmen konopí (tj. nefeminizovaný), což je old-school Kush aklimatizovaný na chladné, vlhké klima Fríska na severu Nizozemska. Pochází z počátku 80. let 20. století a je výsledkem rozsáhlého selektivního šlechtění pro odolné vlastnosti, což z něj činí velmi odolný kmen.

Fríské rostliny jsou středně velké a velmi robustní, takže jsou schopny odolat silnému větru. Friesland je velmi indika-dominantní, ale odolný proti plísním. Připravte se na krásné podzimní barvy těsně před sklizní, když jsou splněny podmínky chladnějších nočních teplot.

Produkce trichomů je vysoká a tyto pryskyřičné žlázy jsou velké. Je to skvělá odrůda, ze které se vyrábí hašiš. Rostliny mají silně vlhkou vůni s krémovými tóny; některé fenotypy inklinují spíše k chemickému/lepidlovému konci spektra indica. Frísko je výjimečná rostlina pro venkovní pěstování, zejména ve vyšších zeměpisných šířkách. Výnosy jsou velmi velkorysé a účinek je silně narkotický.