Super Sativa Seed Club

Lava Freeze Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Se zbrusu novým křížením Friesland Indica (M33 pro pěstitele ze staré školy) s Lava Cake se zrodil nový tvrdý, velmi chutný hybrid.

Před lety se původní Friesland Indica, aka M33, aka Freezeland, stala v Severní Americe nesmírně populární. V Kanadě byl chválen pro svou produktivitu, účinek a skvělou chuť. Friesland Indica byla také velmi robustní a dokázala se dobře vyrovnat s drsným venkovním klimatem v Kanadě. Díky tomu se stal oblíbeným kmenem pro mnoho kanadských komerčních podzemních pěstitelů a dodnes jej lze nalézt v mnoha kanadských pěstírnách.

Tento legendární kmen nyní Karel zkřížil. Obrácená samice, kterou použil pro toto křížení, pocházela z elitního klonu Lava Cake, prémiových konopných semínek darovaných Karlovu synovi jedním z jeho dlouholetých kamarádů na druhé straně oceánu. Lava Cake si za posledních několik let získal zvýšenou oblibu, především díky své síle a úžasnému terpenovému profilu. Chuť je na plynové straně spektra a účinek je velmi silný, ne pro vašeho průměrného začátečníka. Zkušenější kuřáci z nás tento těžký efekt určitě ocení.

Lava Freeze je F3 a setkali jsme se se 4 různými fenotypy. Dvě s fialovými tóny a dvě jasně zelené. Jsme hrdí na to, že jsme tento speciální kmen přidali do našeho seznamu prémiových semen konopí.

Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Lava Cake x Friesland Indica (aka M33 or Freezeland)
Výnos
Neuvedeno