• Lemon OG Feminizovaná
  • lemon-og-2

Super Sativa Seed Club

Lemon OG Feminizovaná

1 505  vč. DPH

Počet semen v balení: 8

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
8
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Super Lemon Skunk x OG Kush
Výnos
Vysoký

Lemon OG Feminizovaná je Indica dominantní kmen vyvinutý křížením Super Lemon Skunk s Original OG Kush ze sbírky Kees a Karel’s, kluků za Super Sativa Seed Club. Tento kmen se snadno pěstuje a produkuje vysoké výnosy.

Lemon OG Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Je ideální volbou pro nastavení SoG (Sea of ​​Green). Rostliny, které zůstávají docela v podřepu, nebudou vyžadovat Topping a ve skutečnosti budou mít velký užitek z toho, že budou mít o několik týdnů delší vegetativní fázi, aby se zvětšila jejich velikost a následný výnos. Kvetení trvá mezi 8 – 10 týdny. Společnost SSSC také doporučuje pro dosažení optimálních výsledků použití LED světla. Rostliny produkují sladkou vůni citronu se zemitějšími podtóny Kush během kvetení. Málo listů dělá ořezávání snadným úkolem, jakmile je plodina vysušena. Chuť je ovocná, se sladkými citrony v popředí a v pozadí některé zemité, pepřové tóny Kush. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.