• Strawberry Chemdawg OG Feminizovaná
  • strawberry-chemdawg-og-2
  • Strawberry Chemdawg OG Feminizovaná
  • Strawberry Chemdawg OG Feminizovaná

Super Sativa Seed Club

Strawberry Chemdawg OG Feminizovaná

810 1 215  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Chemdog (Chemdawg) x Strawberry OG (Bruce Banner x SFV OG)
Výnos
Vysoký

Strawberry Chemdawg OG Feminizovaná je hybridní kmen 50/50 Indica/Sativa, kříženec dvou kmenů, které získaly ocenění Cannabis Cup, a to Chemdog (známý také jako Chemdawg) a Strawberry OG. Odrůda slibuje vysoké výnosy, velmi vysokou hladinu THC a výrazný terpenový profil “Diesel”.

Strawberry Chemdawg OG Feminizovaná je vhodný kmen dovnitř i ven. Tyto rostliny mají potenciál stát se v dobrých podmínkách a s trochou pěstitelského umu nadprůměrně velkými. Doba kvetení v interiéru je 9 až 10 týdnů a rostliny vykazují dobrou odolnost vůči plísním. Venkovní pěstování je omezeno na teplé podnebí nebo kontrolované skleníkové prostředí.

Typický je růst ve tvaru vánočního stromku s velkým množstvím postranních větví, ačkoli je také velmi vhodná pro techniky SCRoG a LST pro zvýšení výnosů. Možné je i pěstování SoG. Ať už se použije jakákoli technika, dozrávající poupata jsou dosti mohutná a mají prospěch z podpory. Některé rostliny se ke zralosti velmi atraktivně zbarvují do světle zelených, modrých, fialových a oranžových odstínů. K silné vůni nafty se přidává příchuť paliva, sladkých jahod a Kush.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.