Super Sativa Seed Club

Sweet Bourbon Kush Auto Feminizovaná

800 1 930  vč. DPH

Sweet Bourbon Kush Auto dominuje indica (80 %) a přechází od semene ke sklizni za pouhých 10 týdnů. 20 – 25% obsah THC.

3
8
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 8
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Los Angeles Kush (LA Confidential x OG Kush) x Kush Auto
Výnos
Vysoký

Sweet Bourbon Kush Auto dominuje indica (80 %) a přechází od semene ke sklizni za pouhých 10 týdnů. Sweet Bourbon Kush Auto byl vyšlechtěn křížením Los Angeles Kush (LA Confidential x OG Kush) s nejlepšími evropskými samonakvétacími liniemi Kush. Toto má vše – chuť, výtěžnost, potenci a obsah THC!

Sweet Bourbon Kush Auto je odrůda, která se snadno pěstuje, i když nemá ráda vlhké podmínky a neprodukuje optimální výnosy venku v chladnějším klimatu. Uvnitř je to perfektní volba pro pěstování SoG, protože rostliny mají velkou centrální palici a mohou produkovat až 600 g/m² tvrdých palic. Venkovní výnosy jsou silně závislé na dostupném světle, ale za správných podmínek mohou být vysoce výnosné.

Název Sweet Bourbon Kush pochází z jeho sladké chuti s tóny cedru a dubu spolu s tóny koření, pepře, ovoce, citrusů a máty, podobně jako dobře vyzrálý bourbon, spolu s výrazným podtónem Kush. Samotný kouř je jemný, zatímco jeho 20 – 25% obsah THC vytváří efekt, který je typicky indika – relaxační, šťastný, spokojený a uklidňující.