00 Seeds

Chocolate Cream Auto Feminizovaná

420  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Chocolate Cream x Ruderalis
Výnos
Vysoký

Chocolate Cream Auto Feminizovaná je samonakvétací verze Chocolate Cream. Jedná se o středně velkou rostlinu, která je vhodná pro pěstování na všech úrovních pěstitele, včetně začátečníků, i pro širokou škálu klimatických oblastí, včetně oblastí ve vyšších zeměpisných šířkách.

Chocolate Cream Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen. Jedná se o hustou, energicky rostoucí rostlinu, dosahující výšky 70 – 80 cm. V interiéru má celkovou dobu růstu mezi 70 – 75 dny. Venku jej lze sklízet mezi dubnem a listopadem. V tomto prostředí jsou rostliny o něco vyšší, dorůstají výšky až 120 cm. Pěstitelé mohou očekávat, že v pupenech uvidí pěkné fialové zabarvení v době sklizně, a to spíše venku, kde noční teploty výrazně klesají. Vlhká zemitost prostupuje vůní a chutí Chocolate Cream Auto spolu s tóny hašiše a poskytuje milovníkům čokoládových chutí bohatou rozkoš.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.