• northern lights xxl auto
  • nl-xxl-auto
  • Northern Lights XXL Auto Feminizovaná
  • Northern Lights XXL Auto Feminizovaná

00 Seeds

Northern Lights XXL Auto Feminizovaná

400 515  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
NL Auto selection
Výnos
Vysoký

Northern Lights XXL Auto Feminizovaná je výsledkem speciálního výběru převzatého z největších závodů NL XXL Auto. Přirozeně jsou zachovány všechny kvality původního kmene, jako je jednoduchost kultivace a vysoká produkce pryskyřice. Jedná se o z větší části Indica kmen.

Northern Lights XXL Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který lze pěstovat uvnitř i venku. Životní cyklus tohoto kmene je 85 – 90 dní. Výška rostlin se pohybuje okolo 90 – 110 cm. Výnos je velmi dobrý. Pupeny jsou husté a dlouhé a vytvářejí velké množství pryskyřice, což z něj činí dobrý extrakční kmen. Je to vysoce adaptabilní rostlina a je vhodná pro širokou škálu pěstebních médií a půdních typů. Delší růstový cyklus je odměněn velkými výnosy, zejména u samonakvétacího kmene. Velkou výhodou pěstování tohoto kmene, kromě jeho výnosu, je skutečnost, že má během kultivace relativně nízký zápach, což je ideální pro ty, kteří z různých důvodů potřebují diskrétnost. Po usušení vyzařují pupeny lehkou bylinnou vůni se sladkými a kořeněnými tóny a tyto vlastnosti se projeví i na patře.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.