00 Seeds

Northern Lights XXL Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Northern Lights XXL Auto Feminizovaná je výsledkem speciálního výběru převzatého z největších závodů NL XXL Auto. Přirozeně jsou zachovány všechny kvality původního kmene, jako je jednoduchost kultivace a vysoká produkce pryskyřice. Jedná se o z větší části Indica kmen.

Northern Lights XXL Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který lze pěstovat uvnitř i venku. Životní cyklus tohoto kmene je 85 – 90 dní. Výška rostlin se pohybuje okolo 90 – 110 cm. Výnos je velmi dobrý. Pupeny jsou husté a dlouhé a vytvářejí velké množství pryskyřice, což z něj činí dobrý extrakční kmen. Je to vysoce adaptabilní rostlina a je vhodná pro širokou škálu pěstebních médií a půdních typů. Delší růstový cyklus je odměněn velkými výnosy, zejména u samonakvétacího kmene. Velkou výhodou pěstování tohoto kmene, kromě jeho výnosu, je skutečnost, že má během kultivace relativně nízký zápach, což je ideální pro ty, kteří z různých důvodů potřebují diskrétnost. Po usušení vyzařují pupeny lehkou bylinnou vůni se sladkými a kořeněnými tóny a tyto vlastnosti se projeví i na patře.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
NL Auto selection
Výnos
Vysoký