Ace Seeds

Bubba Kush x Nepal Jam Feminizovaná (Limited Edition)

  • Pěstování

Popis produktu

Bubba Kush x Nepal Jam Feminizovaná (Limited Edition) je 70% F1 Indica hybridní kmen. Je rychle kvetoucí, má dobrou odolnost a také se snadno pěstuje.

Bubba Kush x Nepal Jam Feminizovaná (Limited Edition) je krátká squatová rostlina, která má typicky Indica strukturu s obrovskými, širokými, tmavě zelenými listy. Tento kmen je vhodný pro pěstování uvnitř i venku. Pěstitelům se doporučuje provést určitou defoliaci, protože silný baldachýn listů může chránit mezonodální stanoviště před přijetím dostatečného světla. Díky jeho sloupcové struktuře stojí za to vyzkoušet pěstování v nastavení SoG. Vnitřní doba květu je 7 týdnů. Bubba Kush x Nepal Jam Feminizovaná produkuje velmi dobré výnosy pěkně hustých, pryskyřičných pupenů. Venku se sklizeň předpokládá v první polovině října. Vůně sušených pupenů je silně afghánské povahy; káva, zemitá, hash s květinovými, jasmínovými a medovými tóny.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno