Ace Seeds

Ethiopia x Malawi Regulérní

690 1 280  vč. DPH

5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Ethiopian x Malawi Killer
Výnos
Vysoký

Ethiopia x Malawi Regulérní je vyšlechtěna z vysoce kvalitních čistých afrických Sativ. Tyto Sativy jsou samy o sobě velmi energické a produktivní, ale v kombinaci explodují energií, produkcí a účinností a dosahují dříve netušených úrovní.

Růst tohoto hybridu má spíše charakter s etiopskou stranou. Je vysoký, štíhlý a pružný, i když s větší robustností a se středním roztažením a meziuzlovými vzdálenostmi díky krotivějšímu vlivu Malawi Killer. Jeho květy mají žádoucí vlastnosti afrických Sativ. Jsou velmi krásné, dlouhé, tenké a jemné etiopské pestíky, které se rodí z bohaté, husté a velmi pryskyřičné květinové struktury s velmi malým listem, což je vlastnost zděděná z fenotypů Malawi Killer. Ethiopia x Malawi Regulérní může být pěstována uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 12 – 13 týdnů a kvetení lze urychlit poskytnutím pouze 11 hodin světla a 13 tmy, jakmile je kvetení zahájeno. Venku se sklizeň předpokládá v první polovině listopadu. Výnosy jsou vysoké bez ohledu na zvolené prostředí. Převládající vůní tohoto kmene jsou citrusy a santalové dřevo se zemitým pozadím s květinovými, dřevitými a pižmovými tóny.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.