Ace Seeds

Ethiopia x Malawi Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Ethiopia x Malawi Regulérní je vyšlechtěna z vysoce kvalitních čistých afrických Sativ. Tyto Sativy jsou samy o sobě velmi energické a produktivní, ale v kombinaci explodují energií, produkcí a účinností a dosahují dříve netušených úrovní.

Růst tohoto hybridu má spíše charakter s etiopskou stranou. Je vysoký, štíhlý a pružný, i když s větší robustností a se středním roztažením a meziuzlovými vzdálenostmi díky krotivějšímu vlivu Malawi Killer. Jeho květy mají žádoucí vlastnosti afrických Sativ. Jsou velmi krásné, dlouhé, tenké a jemné etiopské pestíky, které se rodí z bohaté, husté a velmi pryskyřičné květinové struktury s velmi malým listem, což je vlastnost zděděná z fenotypů Malawi Killer. Ethiopia x Malawi Regulérní může být pěstována uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 12 – 13 týdnů a kvetení lze urychlit poskytnutím pouze 11 hodin světla a 13 tmy, jakmile je kvetení zahájeno. Venku se sklizeň předpokládá v první polovině listopadu. Výnosy jsou vysoké bez ohledu na zvolené prostředí. Převládající vůní tohoto kmene jsou citrusy a santalové dřevo se zemitým pozadím s květinovými, dřevitými a pižmovými tóny.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Ethiopian x Malawi Killer
Výnos
Vysoký