• Golden Tiger x Panama Feminizovaná (Limited Edition)

Ace Seeds

Golden Tiger x Panama Feminizovaná (Limited Edition)

1 580  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Golden Tiger x 10th generation elite Panama Goddess.
Výnos
Vysoký

Golden Tiger x Panama Feminizovaná (Limited Edition) je čistě hybridní Sativa kmen. Tento kmen byl vyvinut křížením Panama Goddess se speciálně vybranou samičí rostlinou Golden Tiger. Golden Tiger dodává vysoký výnosový potenciál a rychlou dobu květu.

Golden Tiger x Panama Feminizovaná (Limited Edition) má asi všechno; skvělé výtěžky, velmi vysokou odolnost proti botrytidě, vysokou odolnost proti teplu a průměrnou až vysokou odolnost proti chladu a padlí, stejně jako proti roztočům a bělím. Jako čistá Sativa může prospívat v interiérech, ale bude potřebovat vysokou hladinu světla a krátké vegetativní období, 15 dní u sazenic a 7 dní u řízků. Díky své struktuře může být tato odrůda pěstována v SoG i SCRog. Vnitřní doba květu trvá 11 – 12 týdnů. Pěstování venku je nejvhodnější pro tropické i subtropické klimatické zóny. Má vůni shnilé organické hmoty s tóny citronu a kadidla.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.