Ace Seeds

Guawi Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Guawi Regulérní je kříženec mateřské rostliny Malawi Killer a Tikal 5. Malawi je nejstarší a nejpropustnější Sativa klon, který ACE Seeds ve své sbírce uchovává. Její neuvěřitelná produkce obrovských trichomů, hustota květů a zničující síla z ní dělá bombu.

Přidání genetiky Tikal F5 k Malawi poskytlo kompaktnější rostlinný profil a kratší dobu květu. Jak byste očekávali od tropické genetiky, má Guawi velmi vysokou odolnost vůči teplu a také střední až vysokou odolnost proti chladu, botrytis, bílé mušce a roztočům. Vnitřní doba květu je 11 – 12 týdnů. V tomto prostředí by pěstitelé měli zajistit, aby rostliny dostávaly vysokou intenzitu světla a spoustu prostoru, pokud nebudou pěstovány v SOG – to může být velký úspěch díky silným centrálním kolům rostlin. SCROG také velmi dobře funguje, pokud je dostatek prostoru, což poslouží k větším výnosům.

Vůně Guawi je původně kořenitá a dřevitá s ovocnými mangovými, broskvovými, jahodovými a vonnými terpeny z Tikalu až hlubokou pryskyřičnou, mastnou poznámkou na pozadí.

Guawi Regulérní je vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 11 – 12 týdnů. Sklizeň venku se předpokládá koncem října – začátkem listopadu.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Old Malawi Killer x Tikal 5
Výnos
Vysoký