Ace Seeds

Panama x PCK Feminizovaná

300 1 280  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Panama Goddess (F10) elite x Pakistan Chitral Kush elite 2002.
Výnos
Střední

Panama x PCK Feminizovaná je hybridní kmen 50/50 Indica / Sativa. Jedná se o přímého křížence Panama Goddess (10. generace) a Pakistan Chitral Kush z roku 2002. Je to jeden z nejkrásnějších barevných výrazů ve světě konopí. Tato odrůda ukazuje intenzivní fialovou a načervenalou pigmentaci PCK během kvetení. Některé venkovní vzorky také ukazují krásnou načervenalou / narůžovělou barvu charakteristickou pro Panamu.

Panama x PCK Feminizovaná se vyvíjí s kompaktní a zvládnutelnou velikostí a rychlým rozkvětem pákistánské populace. Panama přispívá ke zvýšení ráznosti, potence, výnosu a větvení. Produkce pryskyřice je bohatá s přitažlivým a komplexním terpenovým profilem, který spojuje efektnější aroma jahod a ostružin žvýkačky koupané v pákistánské kávě, se středoamerickými Sativa terpeny z Panamy. Díky své kvalitě, kráse a vysoké odolnosti proti teplu, chladu, houbám a dešti je vynikající volbou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 9 – 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října.

Díky silné centrální hlavě je tento kmen mimořádně vhodný pro SoG v interiéru, zatímco rozmnožování postranních větví ho také činí extrémně vhodným pro SCRoG, ať už uvnitř nebo venku.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.