Ace Seeds

Snow Moon Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Snow Moon Feminizovaná je energický a chutný hashplantový hybrid s genetikou z Pákistánu a Číny. Kombinuje 2 vynikající elitní hashplanty genetické knihovny Ace Seeds: slavný fialový Pakistan Chitral Kush 2002 a nejlepší orient China Yunnan z hybridu Orient Express.

Snow Moon vytváří dva odlišné fenotypy, z nichž oba jsou stejně běžné. „Bílý“ fenotyp vykazuje více exprese z China Yunnan a připomíná to nejlepší z bílých kmenů 90. let. Hustota pryskyřice zakrývající pupeny a menší listy je tak velká, že se zdá, že jsou pokryty bílým leskem.  Aroma je organické a zemité s podtóny lesní vůně.

Druhý fenotyp je těžce ovlivněný pákistánskou rostlinou „Blackberry“, která produkuje červené a fialové pupeny a je pokryta lepivou pryskyřicí. Vůně připomíná ovocnou žvýkačku. Oba fenotypy jsou velmi ovlivněny Indicou.

Oba mají dobrou odolnost vůči škůdcům, chorobám a teplotním změnám. Průměrné dávky živin jsou nutné během celého životního cyklu rostliny. Struktura je typicky indická s dobrým větvením a velmi širokými, tmavě zelenými listy. Výnosy jsou velmi dobré.

Snow Moon Feminizovaná je vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 42 – 63 dní. Sklizeň venku se předpokládá koncem října.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Purple Pakistan Chitral Kush 2002 x Orient Express (China Yunnan hashplant pheno).
Výnos
Střední, Vysoký