• Runtz Muffin Feminised
  • Runtz Muffin Feminised 2

Barney's Farm

Runtz Muffin Feminizovaná

330 1 925  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Runtz Muffin Feminizovaná je výsledkem křížení Zkittlez s Gelato # 33 a následného křížení s Orange Punch. Posledně jmenovaný zvýšil procentní podíl Indica na 70% a zároveň měl pozitivní vliv na výnosy. Jedná se o odrůdu fantastické kvality, která je však vhodná jak pro začínající pěstitele, tak pro znalce. Tento potomek Cookies potěší každého svými lahodnými příchutěmi.

Runtz Muffin Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. V interiéru dosahují rostliny výšky 110 – 120 cm po čtyřtýdenním vegetativním růstu, zatímco venku mohou dorůst výšky 150 – 200 cm. Vnitřní doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v prvních dvou říjnových týdnech na severní polokouli. Pupeny jsou husté pokryté pryskyřicí s fialovými a tmavě zelenými barvami. Produkce pryskyřice a úroveň terpenů činí z tohoto kmene dobrou volbu pro extrakty. Sladké ovocné vůně a chutě levandule, ananasu a citrusového ovoce dominují s náznaky jahod.

Více informací o této uznávané holandské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.