• Caramelo Regulérní

Delicious

Caramelo Regulérní

686 1 278  vč. DPH

7
15
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
7, 15
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Caramelo Regulérní je z větší části Sativa kmen. Z velkolepého výběru, který kombinuje nejlepší vlastnosti Lavander a Sativy (Super Skunk – Big Skunk Korean – Afghani-Hawaiian), pochází kmen s výjimečnými vlastnostmi a pyšnící se velkou genetickou rozmanitostí díky svým havajským, afghánským, kolumbijským a mexickým kořenům.

Caramelo Regulérní je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Na začátku může připomínat Indica hybrid, i když jeho genetické dědictví Sativa se projevuje v jeho růstovém potenciálu a velikosti. Prosperuje v systémech SCROG, protože rychle reaguje na prořezávání a produkuje velké množství sekundárních větví. Měl by dostat dostatek prostoru venku, aby umožnil bohaté kvetení. U menších rostlin by mělo být klíčení odloženo, aby se omezil vegetativní růst, který je u tohoto kmene velmi energický. Vydává velmi květinové aroma s nádechem pižma, levandule a lékořice. Když se pupeny rozpadnou, aroma bude ještě intenzivnější a převážně kořeněné. Chuť je sladká a pronikavá jako ořech se skunkovými tóny. Výnosy jsou velmi dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.