Delicious

Cotton Candy Kush Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Cotton Candy Kush Feminizovaná aka Cotton Candy je z větší části Sativa kmen. Před dlouhou dobou se vývojáři Delicious Seeds chopili výzvy a pustili se do práce v našich pěstírnách. Jejich cílem bylo vyvinout rostlinu s enormními výnosy, aniž by byla obětována některá z organoleptických vlastností. Tato odrůda kombinuje sladkou sladkost Caramela a jemnější květinové příchutě jihoafrických sativ, jako je Power Plant.

Cotton Candy Kush Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu je 60 – 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října. Rostlina snadno ovládá a produkuje velké pupeny a její listy na konci cyklu kvetení získávají kovový odstín levandule. Větve se značně rozvětvují, zejména venku, kde spodní větve mohou být téměř stejně dlouhé jako výška rostliny, která se může během fáze kvetení ztrojnásobit. Snadno se ořezává díky malému množství listů mezi pupeny. Vydává velmi silné citrusové aroma, jako je grapefruit nebo limeta. Velmi sladká chuť s nádechem skunku a cedrového dřeva, díky nimž je ještě zemitější a citrusovější Vás zcela jistě osloví.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký