• Critical Neville Haze 2.0 Feminizovaná

Delicious

Critical Neville Haze 2.0 Feminizovaná

829 2 088  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Critical Neville Haze 2.0 Feminizovaná je kříženec Critical Mass s vynikajícím Neville Haze. Znamená to, že tento kmen má některé vlastnosti Haze. Ve srovnání s předchůdcem Sativy je tato odrůda rychlejší a jednodušší pro pěstování v interiérech. Jedná se o velmi výnosný kmen.

Critical Neville Haze 2.0 Feminizovaná je 90% Sativa kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Hlavním faktorem, který je třeba ovládat, je výška, protože kmen roste a vypadá a má stejnou morfologii jako čistá Sativa. Venku, a zejména pokud je zasazen přímo do země, se obrovsky vyvíjí s velkými větvemi, které klíčí všemi směry. Fáze kvetení je krátká a může být hotová za pouhých 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem října. Typická Haze vůně koření s náznaky dřeva nebo kávy Vás jistě potěší. Lze také detekovat květinové zadní noty. Chuť, stejně jako vůně, je silného kadidla s přidanými notami mentolu nebo borovice. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.