• Marmalate Early V Feminizovaná

Delicious

Marmalate Early V Feminizovaná

636 1 746  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Marmalate Early V Feminizovaná je včasná verze kmene Marmalate. Je to výbušná směs chutí z naší genetické laboratoře. Jedná se o křížence Critical Mass, který vypadá jako Sativa, ale s výraznými charakteristikami Indica a Lavender.

Marmalate Early V Feminizovaná je z větší části Indica kmen. Tento kmen se pěstuje velmi snadno a je velmi vhodný pro jakékoli pěstební médium nebo systém. Vnitřní doba květu trvá 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Díky rychlému a energickému vývoji a toleranci k prořezávání je ideální pro SCROG. Jeho důsledné kvetení však z něj také dělá velmi dobrou volbu pro SOG v květináčích o objemu 7 – 11 litrů s 25 denním růstem a transplantací před začátkem cyklu kvetení. Je třeba věnovat pozornost správě výšky, protože během vegetativnímu růstu se může docela hodně protáhnout. Produkuje velké pupeny s modrými žebry a velkým množstvím trichomů s velmi intenzivní a pronikavou vůní. Má sladkou chuť hroznů a lízátek se sladkými tóny vanilky nebo velmi aromatického dřeva. Výnosy jsou vysoké, což potěší nejednoho pěstitele.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.