• N. L. Blue Free THC Feminizovaná

Delicious

N. L. Blue Free THC Feminizovaná

1 056 2 828  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Velmi nízký
Obsah CBD
Vysoký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

N. L. Blue Free THC Feminizovaná je kmen s vysokým obsahem CBD. Po několika letech intenzivního vývoje a vynikající práce při genetickém šlechtění jsme ve společnosti Delicious Seeds velmi hrdí, že vám můžeme představit naši novou řadu konopných kmenů bez obsahu THC, což je nový koncept produktu, který splňuje potřeby vysokého procenta pěstitelů a spotřebitelů hledejte pouze výhody CBD v konopí a vždy chci zabránit tomu, aby procento THC v jejich plodinách překročilo zákonné limity.

N. L. Blue Free THC Feminizovaná je výsledkem křížení naší speciální matky Northern Lights s originálním klonem autentického Blueberry od DJ Short , ke kterému jsme přidali samce asijské genetiky. Výsledkem je odrůda s velmi hustým olistěním a kompaktním růstem. Nenechte se však zmást, protože je to rostlina, která může dosáhnout značných velikostí uvnitř i venku a převyšuje počet rostlin s vyšším obsahem Sativy v jejich genech. Velmi dobře snáší jakoukoli kultivační metodu nebo techniku, jako jsou typy prořezávání, kultivace ve SCROG, SoG atd. Produkuje silné sekundární větve k podpoře velkých pupenů. Vnitřní doba květu 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září.

Pupeny vydávají velmi intenzivní a příjemnou vůni. Mají sladkou, ale mírně kyselou vůni, jako jsou mandarinky. Chuť je také intenzivní, trochu hořkosladká. Připomíná pomeranče nebo dokonce hrozny, ale s nádechem kadidla a borovice. Je to odrůda se složitou chutí, ke které se při každém obláčku objevují nové nuance.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.