• Sugar Black Rose Auto Feminizovaná

Delicious

Sugar Black Rose Auto Feminizovaná

857 2 209  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Sugar Black Rose Auto Feminizovaná je jednou z nejchutnějších samonakvétacích odrůd v našem katalogu. Tento kmen je výsledkem křížení Critical Mass Auto s Black Domina Auto 1998.

Sugar Black Rose Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který může být pěstován uvnitř i venku. Životní cyklus je 60 – 70 dní. V interiéru to může být relativně krátká a kompaktní rostlina, i když, pokud dostane dostatek prostoru, může se více rozložit a rozvíjet hojné boční větve. Venku, ať už ve velkých květináčích nebo přímo v zemi, může vyrůst docela vysoko s velmi dlouhými sekundárními větvemi, což vede k široké, zaoblené rostlině. Produkuje jednu velkou centrální hlavu obklopenou spoustou menších pupenů. Pupeny mají sladkou ovocnou vůni jako pomeranče nebo jiné sladké citrusové plody. Chuť mísí zralé hrozny a květiny se skunkovým podtextem a jsou opravdu zajímavé. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.