Delicious

Sugar Black Rose Early Version Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Sugar Black Rose Early Version Feminizovaná je rychlá verze Sugar Black Rose. Sugar Black Rose je bezpochyby jedním z nejchutnějších Indica dominantních kmenů, na které jsme kdy vložili ruce. Je to výsledek křížení Critical Mass s naší vysoce ceněnou matkou Black Domina z roku 1998. Tato odrůda je nejlepším příkladem fenotypu Domina a nejvíce si ji cení milovníci tohoto kmene. 

Sugar Black Rose Early Version Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. V interiéru to může být krátká, kompaktní rostlina, i když, pokud má dostatek prostoru, může se také značně vyvinout s bohatými bočními větvemi. Venku, ve velkých květináčích nebo přímo v zemi může být velmi vysoká a především se u ní mohou vyvinout velmi velké sekundární větve, což z ní dělá širokou kulatou rostlinu. Také se pyšní vysokou odolností vůči škůdcům a plísním. Pupeny mají sladkou ovocnou vůni, jako je pomeranč nebo jiné sladké citrusové plody. Vnitřní doba květu květu trvá 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Výnosy jsou velmi dobré. Chuť je jako vyzrálé hrozny a květiny s nádechem skunku, což je opravdu zajímavé. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký