Delicious

Sugar Candy Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Sugar Candy Feminizovaná definuje význam „kytice“. Kluci z Delicious Seeds se pokusili vyvinout dokonalou odrůdu, hybrid Indica / Sativa se silnými charakteristikami Indica a nádechem Sativy. Začali jsme hledat nejlepší vzorky z celé naší genetické banky. Po rozsáhlém testování jsme zjistili, že křížením dvou našich kmenů super šampionů vytvoříme přesně to, co jsme hledali. Nakonec jsme z tisíců testovaných vybrali pouze 2 nejlepší vzorky ze Sugar Black Rose a Caramelo, které jsme poté společně křížili, abychom dosáhli rostliny, která, jak věříme, nejlépe představuje filozofii Delicious Seeds.

Sugar Candy Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Samotná rostlina je středně vysoká, se silným středním stonkem, který podporuje neuvěřitelnou produkci postranních a sekundárních větví, které produkují velké pevné pupeny. Produkuje tolik pryskyřice, že je někdy obtížné rozeznat skutečnou barvu rostliny. Chuť a aroma jsou tak složité a obtížně vysvětlitelné, lze je shrnout jen jako: mango a sušenky s náznaky máty peprné, nádechem lékořice a neuvěřitelným nádechem levandule. Výnosy tohoto kmene jsou fantastické.

Vyzkoušejte sami, abyste objevili novou chuť, která navždy změní scénu konopí a kterou si budeme jisti, že nám v příštích několika letech udělá velké potěšení.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký