• Sugar Candy Feminizovaná

Delicious

Sugar Candy Feminizovaná

765 1 988  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Sugar Candy Feminizovaná definuje význam „kytice“. Kluci z Delicious Seeds se pokusili vyvinout dokonalou odrůdu, hybrid Indica / Sativa se silnými charakteristikami Indica a nádechem Sativy. Začali jsme hledat nejlepší vzorky z celé naší genetické banky. Po rozsáhlém testování jsme zjistili, že křížením dvou našich kmenů super šampionů vytvoříme přesně to, co jsme hledali. Nakonec jsme z tisíců testovaných vybrali pouze 2 nejlepší vzorky ze Sugar Black Rose a Caramelo, které jsme poté společně křížili, abychom dosáhli rostliny, která, jak věříme, nejlépe představuje filozofii Delicious Seeds.

Sugar Candy Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Samotná rostlina je středně vysoká, se silným středním stonkem, který podporuje neuvěřitelnou produkci postranních a sekundárních větví, které produkují velké pevné pupeny. Produkuje tolik pryskyřice, že je někdy obtížné rozeznat skutečnou barvu rostliny. Chuť a aroma jsou tak složité a obtížně vysvětlitelné, lze je shrnout jen jako: mango a sušenky s náznaky máty peprné, nádechem lékořice a neuvěřitelným nádechem levandule. Výnosy tohoto kmene jsou fantastické.

Vyzkoušejte sami, abyste objevili novou chuť, která navždy změní scénu konopí a kterou si budeme jisti, že nám v příštích několika letech udělá velké potěšení.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.