Delta 9 Labs

Brainstorm Haze X G13 Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Brainstorm Haze X G13 Regulérní byl křížen během výběrového procesu s původním Brainstorm Haze v době, kdy Delt 9 Labs získala samčí řez G13 od Soma. Brainstorm Haze je úžasný fenotyp, který se ukázal jako zvláštní mutant s velmi malými formacemi pupenů, ale s vůní a obsahem pryskyřice na špičkové úrovni. Delta 9 Labs se rozhodla použít tento fenotyp ke křížení se samcem G13. Výsledný kříž má hybridní energičnost, která je ohromující!

Výnos a velikost Brainstorm Haze X G13 Regulérní bude skutečně vynikat v každé zahradě, protože je masivní co do velikosti a struktury pupenů. Doba květu je 14 týdnů, což se zdá jako věčnost, ale opravdu stojí za to vyčkat.

Brainstorm genetika dává tomuto kmeni bohatou chuť santalového dřeva, která je velmi typická pro jihovýchodní asijské kmeny. G13 mu dodává středověkou chuť, která trne na jazyku. Pokud jste ochotni dát tomuto kmeni čas, budete dobře odměněni. Výnos je fenomenální. Doporučeno pro zkušenější pěstitele.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Brain storm haze c pheno (mother) x G13 Haze (father)
Výnos
Vysoký