Delta 9 Labs

F.O.G. (Fruit of the Gods) Regulérní

  • Fotoperioda
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

F.O.G. (Fruit of the Gods) Regulérní je z větší části Sativa kmen, který byl vyvinut křížením NL5 Haze se Skunk #1. Delta 9 Labs měla štěstí, protože bylo opravdu těžké je přimět, aby klíčily. Kmen je většinou Sativa, ale stále má v sobě Indica prvky z Nothern Light. Tento kmen má silné Haze prvky, pocházející z legendárního NL5 Haze s neuvěřitelně ovocnou chutí.

Tento fenotyp je úžasný, ovocný opar, který za správných podmínek vyzařuje krásnou tmavě fialovou barvou. Rostlina je vysoká a lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 84 dní, ale stojí za to čekat, protože budete odměněni neuvěřitelně silnou a intenzivní ovocnou chutí. F.O.G. má sklon k střednímu až těžkému zmohutnění, což probíhá mezi 4. a 6. týdnem. Tento kmen má rád vodu v posledních dvou týdnech svého cyklu. Měl by být týden pověšený vzhůru nohama, aby uschnul. Má tendenci se trochu protahovat a může dorůst výšky až 1,5 metru i výš.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
NL5 Haze x Skunk #1
Výnos
Neuvedeno