Digital Genetics

Creamy Berry Blue Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Creamy Berry Blue Regulérní je produktem samice Snowberry Blue zkřížené s Blueberry OG #3 x Cookies & Cream. Potomstvo může produkovat až 4 různé fenotypy, z nichž 2 dominují Sativě a další dva jsou vyváženějšími hybridy. Creamy Berry Blue Regulérní je tedy kmen Indica / Sativa. Výnosy jsou velké.

Tyto čtyři fenotypy vykazují docela rozdíl v době květu, mezi 60 – 90 dny. Jakmile kvetou, budou se natahovat nejméně na dvojnásobnou výškou. Sativa dominantní fenotypy mají mnohem delší a tenčí listy s výrazně vroubkovanými okraji. U každého fenotypu je pravděpodobné, že se v celé rostlině vyvinou dlouho sledované trichomy. Jedná se o velmi páchnoucí rostlinu, která bude vyžadovat nezbytnou filtraci vzduchu. Je to velmi snadno pěstitelná rostlina, tudíž je vhodná i pro začátečníky.

Terpeny mají znatelnou kvalitu jahod, která může být kyselá nebo spíše jako jahodový a banánový jogurt, stejně jako lékořice.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Snowberry Blue x (Blueberry o.g. #3-Cookies & Cream)
Výnos
Vysoký