• Cataract Kush Feminizovaná

DNA Genetics

Cataract Kush Feminizovaná

970  vč. DPH

3
6
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
LA Confidential x OG Kush
Výnos
Vysoký

Cataract Kush Feminizovaná je křížencem OG Kush a LA Confidential. Je to 99% Indica kmen, který produkuje velmi dobré výnosy.

Cataract Kush Feminizovaná je rostlina střední velikosti, která zdvojnásobí svou velikost v období květu. Ačkoli se vyvíjí mnoho vedlejších větví, lze tento kmen bez problémů pěstovat v systému SoG. Alternativně je také velmi adaptabilní na SCRoG nebo Cropping, přičemž větve jsou svázány, aby podporovaly růst pupenů ve svislém směru, což zvyšuje jejich velikost a výnos. Je to rostlina, která si v tomto ohledu neužívá extrémních teplot nebo velkého kolísání. V pozdějších fázích květu se pupeny stávají poměrně těžkými, a proto se doporučuje je nějakým způsobem podporovat, buď pomocí sítí nebo podepřením.

Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 – 9 týdnů. Manikúra je snadná s velmi vysokým poměrem kalichu a listů a sušené pupeny jsou tvrdé skály s šedo – černým odstínem. Chuť má silný prvek borovice. Nadprůměrné výnosy a husté mrazivé pupeny jsou snadno dosažitelné jak pro začínající pěstitele, tak pro zkušené pěstitele.

Více informací o této kvalitní holandské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.