• Kushberry Feminizovaná

DNA Genetics

Kushberry Feminizovaná

1 350  vč. DPH

3366
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
OG Kush Heirloom x Oregon Blueberry
Výnos
Vysoký

Kushberry Feminizovaná je 70% Indica kmen, který byl vyvinut křížením odrůd OG Kush a Oregon Blueberry.

Kushberry Feminizovaná je poměrně krátká rostlina, která dokáže kombinovat vitalitu a chuť borůvek a přidává citlivost a palivovou funkčnost OG Kush. Roste v kompaktním, huňatém tvaru vánočního stromu a velmi toleruje kolísání teploty a také vykazuje dobrou odolnost vůči plísním. Nepotřebuje mnoho živin a je třeba dbát na to, aby nedošlo k překrmování, což může způsobit zablokování živin. Díky své struktuře je vhodný pro systém SoG, protože velmi dobře reaguje na prořezávání větví a zaměřuje energii rostlin na vývoj větších pupenů. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 56 – 63 dní. Venku se sklizeň předpokládá během měsíce října.

Pupeny se mohou stát velmi těžkými, a tak Kushberry bude nesmírně těžit z použití podpůrného systému, který zabrání praskání větví. Oregon Blueberry dodává ovocnou vůni a chuť s převládajícími borůvkami, ostružinami a malinami spolu s ostřejšími a kyselejšími citrusovými tóny poskytovanými OG Kush. Chuť má také určitou sladkost.

Ocenění: Best Outdoor Strain Winner at Cannabis Champions Cup 2008 (Spannabis).

Více informací o této kvalitní holandské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.