• Lemon OG Kush Feminizovaná

DNA Genetics

Lemon OG Kush Feminizovaná

640 1 042  vč. DPH

3
6
Vyčistit

Kategorie produktu

| | | |
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Lemon Skunk x The OG#18
Výnos
Vysoký

Lemon OG Kush Feminizovaná spojuje dva oblíbené kmeny, a to Lemon Skunk a The OG # 18. Lemon Skunk přidává obrovskou vůni citronu k šílené vůni paliva OG.

Lemon OG Kush Feminizovaná je 60% Indica kmen a je poněkud kratší než mnoho kmenů OG Kush, i když během kvetení zdvojnásobí svou výšku. Vzhledem ke své struktuře je tento kmen docela vhodný pro pěstování v systému SoG. Režimu výživy by měla být věnována poměrně velká pozornost, protože nemá zájem o to, aby byl nedostatečně nebo nadměrně krmen. Další věcí, na kterou je třeba dávat pozor, je cirkulace vzduchu, protože husté květiny mohou být náchylné k plísním, pokud proud vzduchu není dostatečný. Těžké pupeny budou také potřebovat nějakou formu podpory, pokud mají být větve chráněny před možností odlomení. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 – 9 týdnů. Výnosy jsou velmi dobré.

Manikúra je snadná díky vysokému poměru kalichů k listům a profily vůně a chuti jsou zhruba podobné.  U Sladké a kyselé chuti citrusů převládají zemité tóny.

Více informací o této kvalitní holandské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.