Dr Underground

Godzilla Glue Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
2, 4, 8
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
King Kong x Gorilla Glue #4 (Chem Sis x Sour Dubb)
Výnos
Vysoký

Godzilla Glue Feminizovaná je hybridní kmen vyšlechtěný křížením hlavního řezu King Konga od Dr. Underground (pojmenovaného „brutální řez“) se samcem Gorilla Glue # 4. Výsledkem je skutečná továrna na pryskyřici s vysokou výtěžností.

Kvetení je o něco rychlejší než u Gorilla Glue # 4, přichází asi za 8 týdnů. Jedná se o rostlinu, která velmi dobře reaguje na pěstící metody (např. SCRoG), takže zkušený pěstitel využívající tyto metody se může velmi, ale velmi vysoké výnosy. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Venku se sklizeň předpokládá během září.

Jak se uzavírá při zralosti, pupeny vypadají úplně bílé, což vytváří velké množství pryskyřice. Pěstitelé nebudou chtít zlikvidovat žádné oříznutí nebo menší listy, protože také obsahují vysoký podíl pryskyřice – skvělé pro výrobu výtažků a poživatin. Godzilla Glue Feminizovaná má sladkou vůni a chuť s tóny borovice a nafty.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.