Dready Seeds

Dready Berry Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Dready Berry Feminizovaná je Indica dominantní hybridní kříženec mezi konopnými kmeny Blueberry a White Widow, jehož výsledek byl poté překřížen s původním Blueberry, aby se zvýšila stabilita a zachovalo se více charakteru Blueberry. 

Dready Berry Feminizovaná mísí nejlepší vlastnosti obou těchto nádherných konopných kmenů a produkuje vysoké výtěžky s velmi dobrou produkcí pryskyřice. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní pěstitelé najdou úrodu připravenou ke sklizni po 55 – 60 dnech květu. Venku, kde mohou rostliny dorůst výšky až 300 cm se sklizeň předpokládá v polovině října. Její aromatické vlastnosti budou zdůrazněny v teplejších a dokonce i vlhkých podmínkách. Vzhledem k velikosti a hustotě pupenů, by mělo docházet k častější kontrole, aby Vás nepřekvapila plíseň. Při nízkých venkovních teplotách tato rostlina zobrazuje podzimní barvy, které se mění z modré na fialovou a dokonce i více barev, když teplota klesne ještě níže.

Krásné velké modré pupeny jsou plné pryskyřice, která jim dává větší váhu. Vůně a chuť jsou štiplavé a velmi ovocné s výraznou borůvkovou notou. Tento kmen by jistě neměl ve Vaší sbírce chybět.

Více informací o této skvělé španělské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
White Widow x Blueberry
Výnos
Neuvedeno