Dutch Passion

Blue Mazar Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Střední, Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Blue Mazar Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který byl vyvinut křížením dvou legendárních, původních samonakvétacích odrůd Dutch Passion, a to AutoBlueberry a AutoMazar. Tedy dvou z našich nejoblíbenějších konopných odrůd, které jdou nejvíce na odbyt. Jedná se o 75% Indica a 25% Sativa kmen.

V těchto semínkách se potkává kvalita zděděná po AutoBlueberry, kterou obzvláště oceňují znalci, se sílou a vysokými výtěžky genetiky AutoMazar. Jedná se o nejlepší samonakvétací odrůdu, kterou lze v současnosti získat, a o níž si troufáme tvrdit, že ji bude velmi obtížné překonat. Blue Mazar Auto Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Doba květu je 75 dní od vyklíčení. S touto odrůdou získáte rostliny konopí, které budou směsí genetiky obou rodičů. Některé budou ale připomínat spíše AutoBlueberry a jiné původní AutoMazar. V květu tato varieta pěstitele odmění ovocným aroma s mnoha odstíny, v nichž se občas objeví také závan koření, pepře a zemitosti. Tyto rostliny dosahují mezi 80 – 100 cm a jsou docela huňaté, proto se pěstitelům doporučuje ponechat jim dostatek prostoru. Rostou ve tvaru vánočního stromu a na postranních větvích mají spoustu dobře vyvinutých sekundárních pupenů. Tento kmen produkuje vysoké výnosy nalitých pupenů s hojným množstvím pryskyřice.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 7, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
AutoBlueberry x AutoMazar
Výnos
Střední, Vysoký