Dutch Passion

Desfran Feminizovaná

364 14 046  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Destroyer
Výnos
Vysoký

Desfran Feminizovaná je legendární kmen známý v Jižní Americe, který získal řadu ocenění na nejrůznějších festivalech. Desfrán vznikl vzájemným křížením odrůd Destroyer, které byly původně získány zkřížením Mexican Oaxaca, Colombian Punto Rojo a Meao Thai, a cestu k Dutch Passion si našla díky Albertovi z Argentiny. Alberto patří mezi špičkové pěstitele a znalce konopí, a také je vlastníkem časopisu Haze Magazine. Naším prvním společným projektem bylo právě představení odrůdy Desfrán v Evropě.

Desfran Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Během vegetativního růstu potřebuje Desfrán málo živin. Dobře roste v zemi, zejména má-li dostatek prostoru pro kořeny, bude ale energicky růst i při využití ostatních pěstebních metod. Desfrán je 100% Sativa, může tedy dosahovat velké výšky a vytvářet dlouhé postranní výhonky, které velmi rychle zaberou volný prostor. Během období vegetativního růstu může stonek po promnutí vydávat intenzivní, ovocné aroma.

Během období květu se rostlina dále vytahuje do výšky, která se může až ztrojnásobit. Jedná se o odrůdu s hojným množstvím pryskyřice, která je vhodná pro pěstební metody SOG a SCROG. Doba květu je 9-10 týdnů. Má ovocné aroma připomínající hrušky a zelená jablka. Chuť lze přirovnat k hruškovému karamelu s nádechem grepu a melounu.

Na odrůdu Sativa produkuje Desfrán neobvykle husté a kompaktní květy, které po usušení vypadají jako borové šišky s glazurou.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.