Dutch Passion

Mazar Auto Feminizovaná

340 13 110  vč. DPH

1
3
7
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Mazar x Ruderalis Indica
Výnos
Vysoký

Mazar Auto Feminizovaná je samonakvétací hybrid mezi naším legendárním Mazarem a Ruderalis/Indica s pozoruhodně velkým výnosem. Mazar má na svém kontě již tři nejvyšší ocenění a jedná se o nejlépe se prodávající kmen díky jeho síle, vysokým výnosům a jemné chuti. Mazar Auto vytváří lepkavé pupeny velkorysé velikosti a dosahuje výšky 70 až 80 cm. Je to typická Indica, energicky rostoucí, hustá rostlina s velkými listy a s vysokým výnosem.

Jedná se o robustní kmen vynikající kvality, zejména při pěstování venku, i když je vhodný i pro pěstování v interiéru nebo ve skleníku. Stabilní genetika zajišťuje, že Mazar Auto Feminizovaná je odolná vůči škůdcům a chorobám. Má růstový cyklus přibližně 10 týdnů od klíčení až po sklizeň.

Chuť a vůně této pryskyřičné odrůdy jsou vůně původní zemité Indica. Mazar Auto je nutností pro všechny milovníky Indica, přinejmenším pro jeho obrovský výnos.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.