• Mazar Feminised
  • mazar
  • Mazar Feminised 2
  • Mazar Feminised Seeds
  • Mazar Feminised Seeds
  • Mazar Feminised Seeds
  • Mazar Feminised Seeds
  • Mazar Feminised Seeds

Dutch Passion

Mazar Feminizovaná

390 16 060  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghan x Skunk
Výnos
Vysoký

Mazar Feminizovaná je jedním z nejsilnějších a nejlepších kmenů Dutch Passion. Původní Mazar je klasika z 80. let, která vznikla ze speciálního Skunk#1 zkříženého s ceněným Afghani. Genetika se dočkala dalšího vylepšení v roce 1997, a nakonec se Mazar udržel jako jedna z nejlépe se prodávajících odrůd všech dob. Je to Indica dominantní kmen, který produkuje vysoké výnosy.

Mazar Feminizovaná roste spíše v podřepu s tvarem vánočního stromu, který produkuje spoustu postranních větví produkujících mnoho začínajících míst. Jedná se o vytrvalou rostlinu s úžasnou hybridní vitalitou, proto je vhodný i pro začínající pěstitele. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá přibližně 8,5 týdne, než se vytvoří velmi velké plodiny hustých, lepkavých pupenů. Taková je velikost pupenů s množstvím pryskyřice, kterou obsahují, že rostlina bude potřebovat podporu, aby nedošlo k odlomení větví. Na rozdíl od Master Kush tento kmen vyzařuje extrémně silné pachy, důrazně se doporučuje instalovat uhlíkové vzduchové filtry.

Jakmile jsou pupeny sklizeny, jsou skutečně velmi lepkavé a vysoce aromatické se sladkými zemitými tóny, které jsou podporovány borovicí a citrusem a chutnají velmi podobně jako starodávné afghánské hašiše.

Tento kmen je dostupný ve formě normálních, feminizovaných a samonakvétacích feminizovaných semen. Jedná se o zavedenou klasiku, která získala řadu ocenění, a kterou můžeme vysoce doporučit.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.