• Orange Hill Special Regulérní

Dutch Passion

Orange Hill Special Regulérní

1 340  vč. DPH

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Orange Hill Special Regulérní  je výjimečný výběr Orange Skunku, který je novým přírůstkem v naší rodině „Orange“.  Tento kmen je výsledkem šlechtitelského programu mezi Orange Bud a Californian Orange. Důkladný výběr proběhl přes 6 generací před tím, než byl proveden konečný výběr výroby vysokých pupenů se správnou chutí a vysokými výtěžky. Je to 50% Sativa, 50% Indica kmen. Na jejím vývoji a produkci pracoval stejný šlechtitel, který vytvořil odrůdy jako Power Plant, The Ultimate, Skunk #11, Euforia a Master Kush. K dispozici je ve feminizované verzi nebo jako běžná semena.

Orange Hill Special Regulérní je nejtěžší ze všech kmenů Orange. Roste do výšky 100 cm. Má velmi huňatou strukturu spolu s velkým množstvím bočních větví, což vede k množství nadějných míst. Je primárně určen k pěstování v interiéru a skleníku, s výjimkou pěstitelů v teplejším podnebí, jako je například oblast Středomoří. Vnitřní doba květu trvá 8 až 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v průběhu měsíce října. Orange Hill Special produkuje velkorysé výnosy. Oranžové pupeny mají lahodnou citrusovou chuť.

3. cena Bio, Highlife Cannabis Cup, 2015.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.