Dutch Passion

Skywalker Haze Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Skywalker Haze Feminizovaná je z větší části Sativa kmen. Old Skywalker z Dutch Passion byl populární kmen, který byl představen koncem 90. let. Původně byl vyvinut křížením dvou klasik Dutch Passion, a to Blueberry a Mazar. Tato dominantní Indica se svým silným růstovým vzorem a ovocnými tóny spolu s atraktivními barvami učinila tento kmen oblíbeným u domácích i komerčních pěstitelů. Vývojáři Dutch Passion nyní vyvinuli pečlivě vybraný nový kříž klasických kmenů Blueberry a Mazar. Ten byl pak zkřížen s velmi silným a pryskyřičným elitním klonem neuvěřitelně silné Amnesia z podzemní scény v Amsterdamu, takzvané „Amsterdam Amnesia“.

Výsledkem je Skywalker Haze, tvrdý hybrid s citrusovou příchutí, který však stále dává legendární punc Mazar / Blueberry a ovocnou dochuť. Skywalker Haze Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní, venkovní i skleníkové pěstování. Rostliny se můžou docela roztáhnout a dokončení fáze květu trvá 9-10 týdnů. Zaručuje špičkovou úrodu pro domácí i komerční pěstitele.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
(Blueberry x Mazar) x Amsterdam Amnesia
Výnos
Vysoký